Жіночий міні рюкзак сумка Кенгуру 2 в 1, маленький сумка рюкзак
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1345
1 242 ₴
1 091 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міні рюкзак сумка Кенгуру 2 в 1, маленький сумка рюкзак
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Сумка-рюкзак 2 в 1;
Ширина: 30 см;
Висота: 31 см;
Ширина на основі: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 091 ₴











