Захисний чохол для маленької валізи S Sumdex сірий
- В наявності
- Код: ДХ.01.Н.23.41.000
395 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисний чохол для малої валізи Sumdex ДХ.01.Н.23.41.000 сірий
Представляємо Вашій увазі якісний чохол для валіз маленького розміру. Аксесуар практичний і надійний, подбає і збереже Вашу валізу в чистоті під час поїздки.
Характеристики:
Колір сірий.
Матеріал: нейлон.
Розмір: S 34*47*22 див.
Країна виробника - Sumdex (Китай).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Чехол |
- Ціна: 395 ₴






