Термо сумка, сумка холодильник на колесах 25L Topmove чорна
- Немає в наявності
- Код: IAN388689
1 837 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка, сумка холодильник на колесах 25L Topmove чорна
Елегантний візок на колесах, який полегшує повсякденні покупки, розвантажуючи хребет, ноги та руки. Тяжкі покупки більше не будуть великою проблемою.
Опис товару:
ідеально підходить для покупок завдяки великому основному відділенню.
зберігає їжу свіжою довше.
знімна сумка з ременем для перенесення.
ергономічна ручка.
зручна колісна система.
стійка конструкція – основа з колесами та міцними опорами забезпечують комфортне пересування по тротуару та проїздам,
ручка виготовлена з приємного на дотик матеріалу і забезпечує надійне захоплення коляски.
закривається на блискавку; ви можете налаштувати його під свої потреби, залежно від кількості покупок.
внутрішня кишеня на блискавці ідеально підходить для зберігання гаманця або ключів.
сумка з міцного матеріалу, стійкого до вологи та дощу.
у складеному вигляді займає менше місця.
її можна скласти для економії місця, а також використовувати як транспортний візок.
Характеристики:
Матеріал: алюміній, залізо, пластик.
Розміри: близько 34 х 28 х 91 см (Д х Ш х В)
Вага: ок. 1,28 кг.
Чорний колір
Місткість: близько 25 літрів.
Макс. вага вмісту: 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 91 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28 |
| Замок (1) | Немає |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність коліс (1) | 2 колеса |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
- Ціна: 1 837 ₴








