Сумка чоловіча Confident з тканини чорна
- В наявності
- Код: SAT09-24505A
499 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійна сумка чоловіча Confident SAT09-24505A
Міцна, якісно прошита сумка з одним основним відділенням, яка здатна помістити все необхідне. Така сумка ідеальна для подорожей і відряджень.Тому такі вироби стане вдалим вибором для чоловіків, які віддають перевагу простій естетиці.
Опис:
Тип: сумка тканинна чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні 3 кишені
Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 28 x 7 x 23 см.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 499 ₴




