Модна маленька жіноча сумочка клатч з ланцюжком, чорна міні сумка стьобаний сумка-клатч жіночий Жовтий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 653Ж
1 242 ₴
Показати оптові ціни842 ₴/шт.
при замовленні від 5 шт.
0636232477Офіс менеджер
+380 (97) 669-02-04
Офис-менеджер
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модна маленька жіноча сумочка клатч з ланцюжком, чорна міні сумка стьобаний сумка-клатч жіночий Жовтий1 242 ₴
В наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |