Жіночий однотонний міський рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1843
1 342 ₴
991 ₴
Показати оптові ціни702 ₴/шт.
при замовленні від 5 шт.
0636232477Офіс менеджер
+380 (97) 669-02-04
Офис-менеджер
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
Вихідний
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-26%
Жіночий однотонний міський рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат1 342 ₴991 ₴
В наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
|
| Тип призначення | Жіночий однотонний рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат |