Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці чорний
- В наявності
- Код: 495КЕ
750 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці чорний
Характерики:
Матеріал: екошкіра;
Ремішок на руку в комплекті;
Висота: 17 см;
Довжина: 25,5 см;
Товщина: 3,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці чорний |
- Ціна: 750 ₴









