Рюкзак жіночий тканинний 6 л Jielshi жовтогарячий
- В наявності
- Код: LAN7701 d.orange
525 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тканинний жіночий 6 л Jielshi жовтогарячий
Опис товару:
Виготовлений із водовідштовхувального текстилю.
Одне відділення закривається на блискавку.
Всередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді рюкзака розташована містка кишеня на блискавці.
Плечові лямки завширшки 3 см і регулюються за довжиною.
Ручка для перенесення або підвішування рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: оранжевий.
Розмір (см) 19*28*12.
Обеъм: 6 л.
Виробник: Jielshi, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліамід |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 525 ₴








