Молодіжний жіночий рюкзак на кожен день POOLPARTY зі штучної шкіри
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: backpack-pu-black-orange
1 601 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Оригінальний, стильний рюкзак супутник на кожен день. Така модель міських рюкзаків як ніколи актуальна. Для стильних і модних дівчат вибір аксесуарів дуже важливий. Чудовим варіантом рюкзака — наш магазин може запропонувати — Жіночий молодіжний рюкзак бренда POOLPARTY Адже кожна прихильниця оригінальних дрібниць буде в захваті від такого яскравого та модного мінірюкзака.
Рюкзак міцний. Лямки регулюються під необхідну довжину.
Матеріал: штучна шкіра.
Усередині: просторе відділення на підкладці, внутрішня кишеня.
Зовні: фронтальна зовнішня кишеня на блискавці.
Параметри: 40х30х16см.
Виробник: POOLPARTY (Украина)
Кольори: чорний і коричневий
Зроблений наш рюкзак із якісної зносостійкої м'якої екошкіри ( максимально наближена до натуральної).
Чорний
Коричневий



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
- Ціна: 1 601 ₴









