Шкіряна жіноча сумка Круасан, поолукругла жіноча сумка натуральна шкіра БОРДОВА CRAZY HORSE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BN-BAG-12-VIN-KR
3 592 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Шкіряна жіноча сумка Круасан, напівкругла жіноча сумка натуральна шкіра БОРДОВАЯ CRAZY HORSE


Розмір: 23*37*7 см — довжина ручки (регулюється) — 30-50 см від верху сумки
Матеріал: натуральна шкіра
Паковання: крафтова коробка
Усередині, як завжди, на вас чекає сюрприз:
- холдер для ключів
- холдер для навушників
- зошит
Сумка виготовлена вручну з натуральної шкіри.
Гарантія на сумку — 3 роки з моменту купівлі.
Хіпі-шик, бохо-стайл, казковий антигламур — ці визначення найбільш точно описують сумку «Круасан».
Вона не претендує на химерність, але наскрізь просякнута духом свободи та творчості.
Дивлячись на таку, уявляєш богемний світ Нью-Йорка, артспілкування Парижа та міських стиляга Мілана.
«Круасан» належить до категорії hobo bag, одного з популярних різновидів наплічних сумок.
Ця модель середнього розміру досить містка та практична — у ній знайдеться місце для всіх необхідних дівочих речей.
Сумка закривається на блискавку, всередині передбачена навісна кишеня з двома відділеннями.
Приємна особливість такої сумки — її можна носити як на плечі, так і через плече.
Просто відрегулюйте довжину ременя — і хобо перетвориться на кросбоді!
Завдяки зручній формі та функціональним трансформаціям, ця міська сумка поєднується практично з будь-яким повсякденним одягом.
Чудово, правда? А ще вона випускається в п'яти, напевно, найуніверсальніших кольорах: чорному, зеленому, синьому, коричневому та марсала.
«Круасан» — третя модель лінійки «Старі добрі речі».
Теплі, рідні, що дають відчуття спокою, вони немов надійні друзі, які ніколи не підведуть.
Такі речі проживають із нами кожну мить і вбирають у себе пам'ять про найсвітліші моменти.
Для створення моделей цієї колекції ми відбираємо неформатні частини натуральної шкіри, зі шрамами та вадами.
Завдяки чому кожен виріб набуває власного характеру й унікальності.
УВАГА! Вичинка цієї шкіри передбачає природну появу на ній подряпин і потертостей під час використання! Від цього сумка стає ще більш стильною, але оцінять це тільки справжні шанувальники вінтажного стилю:)



Чому вибирають нас:
-У нас великий вибір товару в різних цінових категоріях.-
-У нас діє безплатна доставка під час замовлення від 1000 грн.
.
-Наші консультанти завжди проконсультують Вас, допоможуть у виборі товару, відповідають на всі цікаві Вас питання.
-Швидке обслуговування й обробка замовлення.
-Гарантована якість.
-низькі ціни.
Гарну сумку купити недорого в місті Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Луцк, Миколаїв, Херсон, Львів, Вінниця, Черкаси, Суми, Чернігов, Кировград, Донецьк, Луганськ, Чорновці, Тернополя, Житосвіт, Запоріжжя, Рівно, Ужгородо, Хмельницький, Івано-Франковськ і Україна пропонує інтернет-магазин https://maks-shop.prom.ua . Є питання?
Ми маємо багато інших варіантів — заходь дивись)! Пиши-дзвін.!
Наш інтернет-магазин;
|
Консультує кожного з будь-якого питання |
|
Піклуватися про кожного свого клієнта, |
|
Ми намагаємося максимально швидко укомплектувати Ваше замовлення на надсилання |
|
Перед відправленням ми перевіряємо кожен товар на наявність браку або дефектів, |
|
Весь товар надійно укомплектовується, щоб уникнути пошкодження під час транспортування, |
|
У нас великий асортимент товару, |
|
Доставка по всій Україні! |
Обслуговування та сервіс.
|
Наш інтернет-магазин https://maks-shop.prom.ua сертифікований, має високий рейтинг і ми надаємо якісну консультацію й обслуговування. Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом. |
|
Вайбер 0976690204 |
|
WhatsApp 0976690204 |
|
Написати нам у Чат |
|
Написати нам на пошту maksshop1111@gmail.com |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | середня |
| Застібка | Блискавка |
| Комплектація | - зошит - холдер для ключів - холдер для навушників |
| Матеріал виробу | натуральна шкіра |
| Мoдель | сумка бохо |
| Оригінальність | оригінал |
| Стать | жіноча |
| Спосіб носіння | на плечі |
| Країна виготовлення | Україна |
- Ціна: 3 592 ₴











