Подушка 70x70 см зі штучного пуху, подушка лебединий пух для сну м'яка зручна якісна Venzel
- В наявності
- Код: ПС-77
564 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Подушка 70x70 см зі штучного пуху, подушка лебединий пух для сну м'яка зручна якісна Venzel

Розмір: 70х70 см
Тканина: мікрофібра
Колір подушки: Білий із малюнком.
Наповнювач: лебединий пух
Паковання: Подарочная.
Наші подушки з наповнювачем штучний "лебединий пух" називають наповнювачем нового покоління, що це означає?:
Найтонше силіконізоване мікроволокно, у багато разів тонше за найкращі сорти бавовни.
Тому подушки вирізняються легкістю, вони неймовірно ніжні на дотик.
Чудово зберігають тепло, у такий спосіб забезпечуючи приємний і комфортний сон.
Також важливою перевагою виробів із лебединого пуху є догляд.
За ними легко доглядати, вони не мнуться й не накопичують у собі пил, їх можна прати в пральній машині.
Вироби зі штучним наповнювачем слугують дуже довго.
Лебединий пух – це м'який синтетичний матеріал. Готовий пух зовні схожий на натуральний і має низку схожих характеристик:
Вирізняється зносостійкість і чудово тримає форму;
На дотик м'який, пухнастий матеріал, що миттєво відновлює форму після стиснення;
Забезпечують мінімальну зминальність, міцність, стійкість до органічних розчинників;
Матеріал гіпоалергенний і прекрасний підходить людям, схильним до алергії, з чутливою шкірою;
Штучний пух не схильний до грибків і пилових кліщів, що дуже важливо;
Легкий і невагомий матеріал;
Доглядати за штучним пухом легко — його можна прати у звичайній пральній машинці та жодних особливих умов для зберігання не потрібно;
Матеріал не вбирає сторонні запахи, а також сам не має специфічного аромату;
Пух дуже швидко висихає;
Ковдра чудово зберігає тепло;
Повітря вільно проходить крізь волокна пуху, забезпечує повітрообмін;
Тканинний чохол легко утримує штучний пух і не дає йому випадати
Обходиться штучний лебедячий пух набагато економніший за натуральний
Довгий період експлуатації.
Догляд
Штучний лебединий пух не вимагає спеціального догляду, як натуральний.
Досить прати виріб за температури до 40 градусів і сушити в розправленому вигляді, щоб довше зберегти форму виробу.
Також дозволено віджимати речі в центрифузі пральної машини.
«Боїться» цей матеріал тільки агресивних вибілювачів, які порушують структуру мікроволокна.
Для прання подушок найкраще встановлювати делікатний режим, щоб не пошкодити чохол.
Штучний лебединий пух — це сучасний і практичний матеріал, який використовують як наповнювач і утеплювач.
Такий пух ні в чому не поступається натуральному.
Виріб може трохи відрізнятися від представленої фотографії


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
- Ціна: 564 ₴




