Подушка з біопуху Eco-страйп антиалергенна з мікрофібри 70х70 Eco-страйп
- В наявності
- Код: ПС-69
622 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Подушка з біопуху Eco-страйп антиалергенна з мікрофібри 70х70 Eco-страйп

Розмір: 70х70 см
Тканина: мікрофібра
Колір подушки: білий
Наповнювач подушки: Eco-пух
Eco-пух вважається одним із перших наповнювачів із біологічною основою, який застосовується в текстильної промисловості.
Пухнастий і м'який утеплювач має природну тривимірну сферичну форму, як натуральний пух.
Матеріал пружний, шовковистий на дотик, з повітряною структурою.
У сухому вигляді eco-пух чинить опір стисненню та відразу ж розправляється.
Який він — Eco-пух?
-Легкий: 100 пух пуху важить менш ніж 0,2 грама.
-Теплий: складається з серцевини, від якої в різні боки ростуть пухнасті борозенки. Волоски — уловлюють велику кількість повітря, створюючи оптимальну ізоляцію.
-Пружний: Добре відновлює форму після стиснення.
-Гігроскопічний: Чудово вбирає вологу, забезпечує прекрасний повітрообмін.
Догляд
Після кожної ночі гарненько струсіть Ваше пухова ковдра і збийте пухову подушку, це дасть змогу пуху «дихати» упродовж дня й покращиться мікроциркуляція повітря у виробі.
Обов'язково користуйтеся підковдрами та наволочками.
Досить прати виріб за температури до 40 градусів і сушити в розправленому вигляді, щоб довше зберегти форму виробу.
Також дозволено віджимати речі в центрифузі пральної машини.
«Боїться» цей матеріал тільки агресивних вибілювачів, які порушують структуру мікроволокна.
Для прання подушок найкраще встановлювати делікатний режим, щоб не пошкодити чохол.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
- Ціна: 622 ₴





