Постільний набір із ковдри, простирадла та наволочок Ранфорс полуторне Vanilla
- Немає в наявності
- Код: Odleto-047
1 654 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Постільний набір із ковдри, простирадла та наволочок Ранфорс полуторне

Набір (ковдра, простирадло, наволочки)
Простирадло: 150х215 см.
Наволочки (2 шт.): 50х70 см.
Тканина: ренфорс 100% бавовна
Розмір ковдри: 145х215 см.
Верх, низ: ренфорс 100% бавовна
Наповнювач: силіконізоване волокно, щільність 150 г/м2.
Стіжка: квадрат
Окантовка: облямівка
Паковання: фірмова сумка
Силіконізоване волокно– це м'який синтетичний матеріал, має такий Характеристи :
Вирізняється зносостійкість і чудово тримає форму;
На дотик м'який, пухнастий матеріал, що миттєво відновлює форму після стиснення;
Забезпечують мінімальну зминаність;
Матеріал гіпоалергенний і прекрасний підходить людям, схильним до алергії, з чутливою шкірою;
Штучний пух не схильний до грибків і пилових кліщів, що дуже важливо;
Легкий і невагомий матеріал;
Доглядати легко — його можна прати у звичайній пральній машинці та жодних особливих умов для зберігання не потрібно;
Матеріал не вбирає сторонні запахи, а також сам не має специфічного аромату;
Ковдра чудово зберігає тепло;
Повітря вільно проходить крізь волокна пуху, забезпечує повітрообмін;
Довгий період експлуатації.
Міцний здоровий сон — це запорука гарного самопочуття й активності на весь день, з турецьким набором постільних приладдя ви спатимете, як дитина !



Догляд
Досить прати виріб за температури до 40 градусів і сушити в розправленому вигляді, щоб довше зберегти форму виробу.
Також дозволено віджимати речі в центрифузі пральної машини.
«Боїться» цей матеріал тільки агресивних вибілювачів, які порушують структуру мікроволокна.
Для прання подушок найкраще встановлювати делікатний режим, щоб не пошкодити чохол.
Більше варіантів різних кольорів дивіться тут





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 150 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 150 |
| Довжина | 220 |
| Тип одеяла | Повторне |
| Ступінь теплоти | 4 сезона |
| За технологією пошиття | Стьобане |
| Наповнювач ковдри | Синтепон |
| Матеріал чохла | Сатин |
| Щільність наповнювача | 150 г/м2 |
| Колір | Vanilla |
- Ціна: 1 654 ₴






