Сумка спортивна Wallaby тканинна на 28л
- Немає в наявності
- Код: 214 red
623 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна Wallaby тканинна на 28л 214 red
Опис:
Сумка виготовлена із міцної зносостійкої тканини. Невеликий перелив на поверхні сумки, який надає їй особливої особливості.
Міцні ручки (стропи) середньої довжини, які проходять під днищем сумки. Довжина ручок сумки дозволяє носити сумку на плечі.
Додатковий регульований ремінь із накладкою для носіння на плечі.
Сумка на одне основне відділення на блискавці.
Усередині сумки на бічних поверхнях є кишеня на блискавці та невелика сітчаста кишеня
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 28.
Розміри, див: 47х26х26.
Матеріал: поліестер 600D синтетичний матеріал, стійкий до зносу та стирання, легкий та міцний.
Колір червоний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 623 ₴











