Термосумка через плече 11L Crivit Kühltasche klein CKT 11 B1 салатова
- Немає в наявності
- Код: IAN351817 green
595 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка через плече 11L Crivit Kühltasche klein CKT 11 B1 салатова IAN351817 green
Опис товару:
Практична термосумка через плече для подорожей з регульованим плечовим ременем із м'якою підкладкою.
Просторе основне відділення і зовнішня кишеня на блискавці.
Сумка закривається на змійки та накривається клапаном на двох липучках.
Відкидна жорстка вставка в зоні дна.
Усередині сумки термопокриття у формі картатої алюмінієвої фольги.
На передній стінці сумки розташована кишеня на блискавці та еластичний шнурок для фіксації додаткових аксесуарів.
Одна еластична сітчаста кишеня на боці сумки.
Характеристика:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Внутрішній матеріал: алюмінієва фольга.
Розмір: 26 х 31 х 14,5 см.
Об'єм: 11 л.
Вага: 370 г.
Колір: салатовий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 595 ₴



