Велосипедна сумка на багажник 25L Korbi чорний
- Немає в наявності
- Код: S1645289
695 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на багажник 25L Korbi чорний S1645289
Багатофункціональна подвійна велосипедна сумка, кріпиться до багажника. Вона чудово підійде як сховище для велосипедних інструментів, дрібниць корисних у подорожі, одязі, карт або запасі продуктів.
У сумці 2 основні відділення, 4 менше (по 2 з кожного боку), а також 2 сітчасті кишені для дрібниць. Усі кишені на блискавці.
Задня частина кофра оброблена світловідбивною стрічкою , що неабияк підвищує безпеку водіння.
Характеристики:
Країна-виробник: Korbi, Китай.
Розміри однієї сумки (без кишені): 27 х 26 х 10 см.
Розмір накладної кишені на кожній із сумок: 22х18х3
Об'єм: 25 літрів.
Вага: 600 г
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Korbie |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 26 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 695 ₴






