Велосипедна сумка на раму Crivit чорна
- В наявності
- Код: 100360662002
395 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка на раму Crivit чорна 100360662002
Опис товару:
Компактна сумка, у яку помістяться необхідні речі під час подорожі на велосипеді/
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Гачок для ключів і дві сітчасті кишеньки всередині сумки.
Завдяки регульованим тримачам для велосипедів сумка підходить для більшості типів велосипедів. Ви можете міцно та надійно застебнути сумку всього кількома рухами рук.
Універсальний колір сумки чорний можуть носити жінки, чоловіки та діти. Вона також ідеально поєднується з будь-яким кольором велосипеда.
Із застібками-липучками для фіксації на рамі.
Світловідбивні смужки на обох сторонах сумки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 25 x 10 х 5 см
Вага: 80 г.
Призначення: встановлюється на раму велосипеда.
Виробник: Crivit.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 395 ₴


