Сумка для постільного приладдя Scandinavian Sense
- Немає в наявності
- Код: S1645411
295 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для постільного приладдя Scandinavian Sense S1645411
Характеристики:
Сумка має одне основне відділення.
Закривається на блискавку.
Дві ручки пришиті по всій висоті сумки.
Виробник: Scandinavian Sense
Розміри: 60х25х42 см.
Матеріал: екобавовна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scandinavia |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 295 ₴







