Жіноча термосумка для обіду, ланча, ланч бокс Roxy Lunch Hour
- Немає в наявності
- Код: erjaa03603
595 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка для обіду, ланчу, бутербродів Roxy Lunch Hour
Тримайте свій щоденний обід при правильній температурі і при цьому він виглядатиме чудово за допомогою термо сумки для обіду Roxy Lunch Hour.
Опис товару:
Тканина: міцна поліефірна тканина із принтом [600D].
Зовнішній вигляд продукту може відрізнятися в залежності від місця розміщення друку.
Одне основне відділення із внутрішнім покриттям, що зберігає температуру всередині сумки.
Сумка закривається складанням верхньої частини сумки та фіксується ремінцем на липучці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри: 24 х 17х 14.
Об'єм: 4 л
Виробник: Roxy, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | М'янма |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4 л |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Ланчбокс |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 595 ₴







