Шкіряна жіноча сумка UnaBorsetta, чорний
- Немає в наявності
- Код: SNB2-8669A
2 199 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка UnaBorsetta, чорний SNB2-8669A
Опис товару:
Модель маленького розміру, зручна функціонально, містка.
Має три відділи один на блискавці, два відділи на кнопці
Всередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів.
Знімний регульований ремінець.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний
Розміри: 22 x 10 x 8 см
Виробник: UnaBorsetta
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 199 ₴











