Циліндрична спортивна сумка 28L Wallaby салатова з чорним
- В наявності
- Код: 214.23
645 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна для тренувань 28L Wallaby салатова з чорним
Опис:
Сумка виготовлена з міцної зносостійкої тканини. Невеликий перелив на поверхні сумки, який надає їй особливої родзинки.
Міцні ручки (стропа) середньої довжини, які проходять під днищем сумки. Довжина ручок сумки дає змогу носити сумку на плечі.
Додатковий регульований ремінь із накладкою для носіння на плечі.
Сумка на одне основне відділення на блискавці.
Усередині сумки на бічних поверхнях є кишеня на блискавці та невелика сітчаста кишеня.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 28.
Розміри, см: 47х26х26.
Матеріал: поліестер.
Колір: салатовий з чорним.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 645 ₴











