Дорожня сумка з відділом для взуття 40L Wallaby сіра
- В наявності
- Код: 2080-2
895 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка середнього розміру з відділенням для взуття 40L Wallaby, Україна сірий
Опис сумки:
Одне містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна кишеня на блискавці та дві відкриті кишені.
Нижнє відділення для взуття.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки. Також на тильному боці сумки розташована тканинна вставка для фіксації сумки на ручку валізи.
Дві ручки середньої довжини прошиті по висоті сумки.
Знімний ремінь через плече.
Підкладка виконана з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см (ШхВхГ): 50x33x25.
Вага (кг): 0,5 кг.
Об'єм, л: 40.
Колір: сірий
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність стільчика | Немає |
| Підкладка | Немає |
| Складна конструкція | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 895 ₴










