Сумка чоловіча Lanpad тканинна, чорний
- В наявності
- Код: LAN6195 black
395 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча Lanpad тканинна, чорний
Опис товару:
Три відділення, закриваються на блискавку.
На фасаді розташована кишеня на блискавці.
На зворотному боці є кріплення для поясного ременя.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розмір (см.) 11*17*6
Виробник: Lanpad
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 395 ₴










