Чоловіча сумка бананка поясна картата стиль Луї Вітон, сумка-бананка на груди для чоловіків
- В наявності
- Код: 1915Б
1 100 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка поясна картата стиль Луї Вітон, сумка-бананка на груди для чоловіків
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра + канва;
Довжина: 26 см;
Висота: 16 см;
Ширина за верхньою основою: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 26 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка бананка поясна картата стиль Луї Вітон, сумка-бананка на груди для чоловіків |
- Ціна: 1 100 ₴











