Чоловічий портфель з екошкіри діловий для документів A4 Exclusive чорний
- В наявності
- Код: 722900 black
1 799 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель з екошкіри діловий для документів A4, сумка портфель чоловіча для роботи, офісна бізнес сумка Exclusive 722900 чорний
Чоловічий портфель з екошкіри — стильна та практична сумка для роботи, навчання та ділових зустрічей. Ідеально підходить для перенесення документів формату A4, ноутбука та особистих речей.
Портфель підходить для офісної роботи, навчання, поїздок та щоденного використання. Завдяки продуманим відділенням ви зручно розмістите документи, гаджети та аксесуари.
Переваги:
✔ Якісна екошкіра — виглядає як натуральна
✔ Вміщує документи A4 та ноутбук
✔ Зручні ручки + плечовий ремінь
✔ Кілька відділень для організації речей
✔ Стильний діловий дизайн
Опис товару:
Портфель виготовлений з м'якої, приємної на дотик штучної шкіри.
Зачиняється клапаном на механічному замку-засувці (за необхідності зачиняється на ключик, який йде в комплекті).
Три основні відділення, які розділені двома кишенями-перегородками на блискавці.
Дві відкриті кишені під клапаном. В одному з відділень розташовані дві петлі для ручок, дві відкриті кишені.
На задній стороні портфеля розташована кишеня на блискавці.
Внутрішня перегородка з щільної тканини.
Одна ручка зі штучної шкіри.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 42 х 30 х 6-12 см. (глибина в порожньому і наповненому вигляді по дну).
Містяться документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
✔ Відправка 1 день (з пн по пт)
✔ Оплата при отриманні
✔ Перевірка перед оплатою
✔ Гарантія якості
Купити чоловічий портфель в Україні, портфель для документів A4, ділова сумка чоловіча, бізнес портфель з екошкіри, сумка для ноутбука чоловіча
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
- Ціна: 1 799 ₴









