Водонепроникна дорожня сумка, рюкзак 2 в 1 Froyak 30 л, чорна
- В наявності
- Код: 8718964218776
2 250 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникна дорожня сумка, рюкзак 2 в 1 Froyak 30L чорна
Незалежно від того, чи вирушаєте Ви у подорож, до спортзалу чи на вихідні, ця сумка забезпечить місце для зберігання одягу, спортивного спорядження або інших необхідних речей. Вона не тільки функціональна, але й має привабливий вигляд.
Опис товару:
Сумка оснащена двома основними ручками, а також двома бічними.
Сумка підходить для активного відпочинку та зручна для човна і задньої частини мотоцикла, ідеально підходить для одягу, спортивного спорядження або ручної поклажі.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована сітчаста кишеня на блискавці.
Сумка водонепроникна.
Міцний синтетичний матеріал.
Регульований, знімний ремінь – комфорт при носінні, адаптований до Ваших потреб.
На дні спинки є сітчасте покриття та м'які лямки (які ховаються в спеціальну кишеню) для носіння сумки як рюкзака.
Універсальний стиль і колір – елегантний чорний колір пасує до будь-якого образу.
Міцний матеріал і надійні шви – сумка створена для щоденного використання.
На лицьовій і тильній стороні сумки є дві пари компресійних ременів для регулювання об’єму сумки.
Технічні характеристики:
Об’єм, л: 30.
Розміри, см: 50 х 30 х 30 см.
Вага: 1160 г.
Матеріал: 77% ПВХ брезент (PVC Tarpulin) – пластифікований полівінілхлорид зі спеціальними добавками та фінішним покриттям + 23% поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Froyak |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 2 250 ₴











