Чоловіча шкіряна сумка/робовий портфель VATTO Mk13.7 F13Kaz1
- В наявності
- Код: Mk13.7 F13Kaz1
3 767 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Чоловіча шкіряна сумка через плече, середнього розміру. Містка та зручна. У неї можна покласти документи формату А4, планшет,телефон та інші дрібниці. Всередині — дві кишені для телефона та дрібниць, одна велика плоска кишеня на змійці. Зовні — плоска кишеня на змійці на задній стінці сумки й велика кишеня на лицьовій частині виробу.
Бренд VATTO з'явився в Україні недавно, але встиг зарекомендувати себе як високоякісний, надійний
перспективний бренд. Особливість — висока якість, стиль і доступна ціна.
Над розробленням виробів працюють молоді, талановиті дизайнери та
досвідчені технологи, що робить продукцію зручною, функціональною та стильною.
Під час виробництва шкіряних виробів використовується тільки високоякісна шкіра,
, що має стійкість до стирання, подряпин, впливу вологи та колірного старіння. Отже, сумки, виготовлені з натуральних матеріалів, мають високу зносостійкість. Ще однією особливістю виробів т. м. VATTO є вага.
Легка сумка — зручна сумка. Технологи працюють над тим, щоб вироби були максимально легкими та міцними.






Чому вибирають нас:
-У нас великий вибір товару в різних цінових категоріях.-
-У нас діє безплатна доставка незалежно від ціни товару
.
-Наші консультанти завжди проконсультують Вас, допоможуть у виборі товару, відповідають на всі цікаві Вас питання.
-Швидке обслуговування й обробка замовлення.
-Гарантована якість.
-низькі ціни.
Гарну сумку купити недорого в місті Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Луцк, Миколаїв, Херсон, Львів, Вінниця, Черкаси, Суми, Чернігов, Кировград, Донецьк, Луганськ, Чорновці, Тернополя, Житосвіт, Запоріжжя, Рівно, Ужгородо, Хмельницький, Івано-Франковськ і Україна пропонує інтернет-магазин https://maks-shop.prom.ua . Є питання?
Ми маємо багато інших варіантів — заходь дивись)! Пиши-дзвін.!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vatto |
| Країна виробник | Україна |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Колір | Сірий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Діагональ | 45 см |
| Клапан | Без клапана |
| Ручки | З ручками |
| Тип шкіри | Флотар + Кайзер |
| Фактура | Зерниста |
| Форма | Горизонтальна |
| Ширина | 39 см |
| Ширина дна | 7 см |
- Ціна: 3 767 ₴










