Комфортна подушка 70 на 70 для сну холофайбер, якісна подушка
- В наявності
- Код: ПС-006
480 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Комфортна подушка 70 на 70 для сну холофайбер
Розмір: 70х70 см
Тканина: ранфорс.
Колір подушки: в асортименті, уточнюйте під час замовлення
Наповнювач: холофайбер
Холлофайбер — гіопалерений чистий синтетичний из 100% полиэстера продукт, виготовлений за новітніми технологіями.
Що дає змогу матеріал:
Стійкий до впливу високих температур і вологості, що дає змогу прати готовий виріб без побоювання того, що холофайбер перетвориться на грудки.
Відновлює без проблем свою форму після деформації, але й зберігати її довгий час.
Проста в догляді: легко переться, стійкий під час віджимання та швидкого в сушарці, що дуже важливо для догляду за подушкою.
Прекрасно затримує тепло та забезпечує знижену теплопровідність.
Гіпоалергенний.
Особливості подушки:
Не викликає алергії,
має оптимальний теплообмін,
легко переться, швидко сохне,
зберігаючи свої первинні властивості та форму, пружна, еластична;
Виріб може трохи відрізнятися від представленої фотографії


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наволочка | Немає |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
- Ціна: 480 ₴



