Силіконовий модний мінірюкзак напівпрозорий,Модний силіконовий рюкзак міні із силікону Бонні
- В наявності
- Код: 44430
724 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Силіконовий модний мінірюкзачок напівпрозорий міський маленький перламутровий літній рюкзачок

Крутий жіночий силіконовий міський рюкзак-прозорий Тренд цього сезону!
Чудова якість, оригінальний дизайн і яскравий стиль.
Плюсом такого рюкзака буде неймовірно доступна ціна.
Виготовлена з якісного силікону.
Стане вашим надійним і надійним супутником.
Її також можна взяти на вечірку як доповнення до образу.
Усередині:
- має одне простороне відділення:
- зовнішня кишеня для дрібних предметів;
- рюкзак без підкладки, має одну внутрішню кишеню.
Дизайн:
- лаконічний дизайн;
- стильний принт "You are successful" перекладається як "Ви успішні".
- ручки регулюються під різну довжину;
-сумка має в комплекті два ремені: на пояс і регульований плечовий її можна носити як cross-body.
- має одне відділення.
Параметри:
- Довжина 23 см.
- Ширина 9 см.
- Висота 26 см.
Різні кольори:
Персик



Бежевий



Оливковий



Бронзовий

Чорний

Блакитний

Більше сумок можете подивитися тут
Новинки Нашого Сайта
Хити наших продажів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 90 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 23 см |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішні відділення, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Немає |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 724 ₴




















